سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ثمره دانش، پرستش است . [امام علی علیه السلام]
 
دوشنبه 91 آبان 8 , ساعت 6:32 صبح

خانم‌ها به 6 روش می‌توانند از شر موهای زاید خلاص شوند

خانم‌ها معمولا دوست ندارند وقتی صورتشان را اصلاح نکرده‌اند در مقابل نور بایستند چون موهای زاید کرکی صورتشان در این موقعیت مشخص می‌شود
1+5 علیه موی زاید

خانم‌ها معمولا دوست ندارند وقتی صورتشان را اصلاح نکرده‌اند در مقابل نور بایستند چون موهای زاید کرکی صورتشان در این موقعیت مشخص می‌شود. شاید به همین دلیل است که به انواع روش‌ها متوسل می‌شوند تا از شر این موهای زاید صورت خلاص شوند؛ از موم انداختن صورت گرفته تا بند انداختن. ولی کدام یک از این روش‌ها مناسب‌ترند؟ ...

1-موم انداختن؛ دردناک اما موثر
برای موم انداختن باید صورت، موم داغ را روی پوست پخش کرده و روی آن نوار باریکی از جنس پارچه و یا سلفون کشیده و پس از سرد شدن موم و چسبیدن مو به موم با یک حرکت سریع نوار باریک را همراه با مو از روی پوست بکشند.

• مزایا: ارزان، سریع، در خانه قابل انجام است، چون موم انداختن سبب کنده شدن سلول‌های مرده پوست نیز می‌شود بنابراین سبب لطافت و نرمی پوست نیز می‌گردد.

• معایب: کثیف‌کاری زیاد دارد، ممکن است سبب عفونت پوست شود و یا موها به طور یکدست و یکنواخت کنده نشوند، موهای کوتاه‌تر از دو میلی‌متر را ممکن است، نکند.

• رشد مجدد مو: پس از سه تا شش هفته.

ادامه مطلب خانم‌ها به 6 روش می‌توانند از شر موهای زاید خلاص شوند...

دوشنبه 91 آبان 8 , ساعت 6:27 صبح

راهنمایی بابی براون برای یک آرایش چشم حرفه‌ای!

شما گزینه‌های مختلفی برای انتخاب خط چشم‌تان دارید، مهم تر از همه این است که آرایشی انتخاب کنید که با آن احساس راحتی کنید.
مهم ترین اصول در آرایش چشم انتخاب خط چشم، سایه و ... است.
خط چشم، سایه چشم، و ریمل
*خط چشم
شما گزینه‌های مختلفی برای انتخاب خط چشم‌تان دارید، مهم تر از همه این است که آرایشی انتخاب کنید که با آن احساس راحتی کنید. اگر ترجیح می‌دهید با مداد چشم کار کنید، نوع کرمی آن را انتخاب کنید که مجبور نباشید برای کشیدن خط چشم آن را روی چشمان‌تان فشار دهید. خود من مدادهایی را دوست دارم که دودی رنگ هستند و به چشم فریبندگی خاصی می‌دهند. اگر دوست ندارید از مداد برای کشیدن خط چشم‌تان استفاده کنید،‌ می‌توانید از خط چشم مایع استفاده کنید. قبل از استفاده مطمئن شوید که خط چشم‌تان سبک باشد و روی چشم‌تان وزن زیادی ایجاد نکند.
*سایه چشم
مهم ترین مسئله در انتخاب سایه چشم این است که رنگ‌هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند. روشن ( برای روشن سازی اوایل پلک) ، متوسط ( برای پایین تا میان چشم) ، و تیره برای گوشه‌های چشم. اگر دوست دارید از سایه‌های کرمی استفاده کنید، اما می‌بینید که دچار چین و شکن می‌شود، پلک چشمان‌تان را با یک رنگ روشن آماده کنید،‌ سایه چشم پودری بزنید، و سپس از سایه کرم مانند استفاده کنید. سعی کنید اوایل روز از سایه پودری استفاده نکنید. چرا که هر چه از روز می‌گذرد آرایش شما محو می‌شود.
*ریمل
ادامه مطلب راهنمایی بابی براون برای یک آرایش چشم حرفه‌ای!...

یکشنبه 91 مرداد 15 , ساعت 6:38 صبح

بابی برون و سوالهایی مختلف در رابطه با پوست

جواب بابی برون به سوالهایی در رابطه با شستشوی صورت، تیغ زدن یا استفاده از موم، کوچک کردن منافذ پوست و مشکلات رایج پوست‌های چرب را بشنوید.
آیا صبحها باید صورت شسته شود حتی اگر قبل از خواب آن را شسته باشیم؟
بله، شما باید صورتتان را در صبح و عصر بشویید. صورت هر کس مقداری چربی و حتی کثیفی در شب روی پوست خود انباشته می‌سازد که باید هر صبح از روی صورت پاک شود. این کار برای بکار بردن کرم و آرایش روزانه هم مفید است زیرا آرایش روی پوست کثیف و چرب زیبا نخواهد بود. بهتر است این شستشو با آب سرد صورت گیرد تا منافذ پوست به حداقل برسد.
آیا واقعا تیغ زدن موها را خشن و تیره‌تر می سازد و به راستی اصلاح با تیغ بهتر است یا با موم؟

ادامه مطلب بابی برون و سوالهایی مختلف در رابطه با پوست...

یکشنبه 91 مرداد 15 , ساعت 6:35 صبح

آرایشی مناسب برای عکاسی

بابی براون، آرایشگر معروفی است که بازیگران هالیوود را برای داشتنی آرایش زیبا و درست راهنمایی می کند، برای داشتن آرایشی مناسب عکاسی تا آخر مقاله با ما همراه باشید:
با یک آرایش درست می توانید همیشه در عکس هایتان زیبا باشید
بابی براون، آرایشگر معروفی است که بازیگران هالیوود را برای داشتنی آرایش زیبا و درست راهنمایی می کند، وی نویسنده سه کتاب پرفرش در زمینه مد و زیبایی است؛ همچین خانم براون صاحب کمپانی تولید لوازم آرایش مرغوب و جدیدی است که سالانه میلیون ها دلار درآمد دارد.
فارغ التحصیلی ، ازدواج ، تعطیلات؛ عکس ها پشت سر یکدیگر.اگر فقط به این دلیل از دوربین عکاسی فراری هستید که در عکس ها زیبا و جذاب به نظر نمی رسید، این مقاله را دنبال کنید تا به شما بگویم راه حل مشکل شما چیست.

ادامه مطلب آرایشی مناسب برای عکاسی...

یکشنبه 91 مرداد 15 , ساعت 6:30 صبح

حجیم ماندن مو
حجیم ماندن طولانی مدت یعنی چه ؟بطور ویژه آنچه مصرف کنندگان از استایلینگ مو در جهت حجیم شدن آن انتظار دارند به شرح زیر می‌باشد
حجیم ماندن طولانی مدت یعنی چه ؟
بطور ویژه آنچه مصرف کنندگان از استایلینگ مو در جهت حجیم شدن آن انتظار دارند به شرح زیر می‌باشد :
• مویی که ضخامت داشته و پر باشد .(88%)
• مویی که شکل و حالت خود را حفظ کند.(74%)
• مویی که حجم خود را برای مدت طولانی نگه دارد.(68%)
• مویی که با وزن سنگین خود از سطح سر بالاتر قرار می‌گیرد و بلند می‌شود و حالت ارتجاعی دارد. .(68%)
• مویی که از صورت فاصله می‌گیرد . ( 55%)

ادامه مطلب حجیم ماندن مو...

یکشنبه 91 مرداد 15 , ساعت 6:25 صبح

خالکوبی را چگونه پاک کنیم؟

بسیاری از افراد پس از مدتی خالکوبی، به‌ دنبال یک متخصص پوست می ‌گردند که این خط و خطوط را پاک کند.با دکتر مریم یوسفی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در همین رابطه گفتگو کرده ایم...
خالکوبی عبارت‌ است از ایجاد یک علامت یا شکل پاک‌ نشدنی روی پوست با وارد کردن رنگ به داخل آن از طریق سوزن یا سایر وسایل نوک تیز.بسیاری از افراد پس از مدتی خالکوبی، به‌ دنبال یک متخصص پوست می ‌گردند که این خط و خطوط را پاک کند. با دکتر مریم یوسفی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در همین رابطه گفتگو کرده ایم.
چرا خانم ‌ها به فکر پاک ‌کردن تاتو و خالکوبی ‌شان می ‌افتند و پیش شما می ‌آیند؟
این افراد به دو دسته تقسیم می‌ شوند:
* یک گروه خانم ‌هایی هستند که به هر دلیل خواستار پاک کردن خالکوبی هستند. شایع‌ترین علت این خواهش، پشیمان شدن بیمار است. در تحقیقی مشاهده شده که حدود 70 درصد افراد، ساعتی بعد از خالکوبی از این عمل خود پشیمان می شوند.
* علت بعدی عدم تطابق طرح خالکوبی (شامل ابرو یا خط چشم) با طرح ایده‌آل بیمار است. گاهی هم آرایشگر دچار اشتباه شده و خالکوبی‌ های دو طرف را قرینه انجام نمی ‌دهد، لذا لازم می ‌شود که قسمتی از طرح یک طرف پاک شود. گاهی نیز فرد دچار واکنش‌های حساسیتی (آلرژیک) به رنگ تاتو می ‌شود و لازم می ‌شود رنگ از داخل پوست خارج گردد.

ادامه مطلب خالکوبی را چگونه پاک کنیم؟ ...

یکشنبه 91 مرداد 15 , ساعت 6:21 صبح

چگونه خال ها و لکه های صورتم را پنهان کنم؟
اخیرا روی گونه ها و دیگر اجزای صورتم لکه هایی پیدا کرده ام، چگونه می توانم آنها را با آرایش بپوشانم؟به تازگی تصمیم گرفته ام که لکه های صورتم را با لیزر از بین ببرم.آیا روش مناسبی است؟
یک کرم پودر مناسب پیدا کنید
سوال:اخیرا روی گونه ها و دیگر اجزای صورتم لکه هایی پیدا کرده ام، چگونه می توانم آنها را با آرایش بپوشانم؟به تازگی تصمیم گرفته ام که لکه های وصرتم را با لیزر از بین ببرم.آیا روش مناسبی است؟

ادامه مطلب چگونه خال ها و لکه های صورتم را پنهان کنم؟...

<      1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ