سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند متعال، هرگاه بنده ای را دوست بدارد، روزی اش را به اندازه قرار می دهد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
شنبه 91 تیر 17 , ساعت 7:16 صبح

ماسک تمیزکننده لیمو

عصاره لیمو، یک تمیزکننده موثر و سفت‌کننده پوست است و برای پوست‌های خشک، بسیار مفید است و محوکننده چین و چروک صورت است...
آب یک عدد لیمو ترش را به یک فنجان دوغ اضافه می‌کنیم، آنها را با هم مخلوط کرده و روی پوست می‌مالیم، پس از 20 دقیقه وقتی که پوست خشک شد، صورت را با آب خنک می‌شوییم.
گفتنی است؛ عصاره لیمو، یک تمیزکننده موثر و سفت‌کننده پوست است و برای پوست‌های خشک، بسیار مفید است و محوکننده چین و چروک صورت است...
یک ماسک دیگر که با استفاده از لیموترش می‌توانید، تهیه کنید این است که یک عدد لیموی شسته و پوست نکنده و نصف پرتقال شسته و پوست نکنده را با هم در مخلوط کن مخلوط کنید، یک فنجان کوچک ماست هم به آن اضافه کرده و روی صورت بمالید، سپس اجازه دهید تا خشک شود، پس از 20 دقیقه پوست را با آب سرد و خنک بشویید.

 


شنبه 91 تیر 17 , ساعت 6:57 صبح

توصیه‌های بهداشتی به آنها که می‌خواهند گوشواره بیندازند

این روزها مد شده که برخی خانم‌ها، به جای یک گوشواره، چند گوشواره می‌اندازند و طبیعتا چند سوراخ در گوش‌شان ایجاد می‌کنند. شاید از نظر بعضی‌ها این مدل زیباتر یا امروزی‌تر باشد ولی پزشکان نظر دیگری دارند...
این روزها مد شده که برخی خانم‌ها، به جای یک گوشواره، چند گوشواره می‌اندازند و طبیعتا چند سوراخ در گوش‌شان ایجاد می‌کنند. شاید از نظر بعضی‌ها این مدل سوراخ‌کردن گوش زیباتر یا امروزی‌تر باشد ولی پزشکان نظر دیگری دارند...
متخصصان پوست و مو هشدار می‌دهند که سوارخ‌کردن لاله گوش خطرناک است و بهترین مکان برای سوراخ کردن گوش همان نرمه گوش است. اگر شما دوست دارید گوش خودتان و یا دختر کوچولویتان را سوراخ کنید و بتوانید چند تا گوشواره زیبا به گوشتان بیاویزید، توصیه‌های ما را پیش از سوراخ‌کردن گوشتان بخوانید.
فقط نرمه گوش را سوراخ کنید
نرمه گوش که همان قسمت پایینی گوش‌ است، جایی است که برای سوراخ‌کردن نشانه می‌رود تا لحظاتی بعد یک جفت گوشواره طلا در آن برق بزند. این ناحیه یکی از بهترین نواحی بدن برای آویزان‌کردن آویز و گوشواره است. در این میان بسیاری از مادران که صاحب یک دختر کوچولو می‌شوند وقتی کودک کمی بزرگ‌تر می‌شود به فکر می‌افتند که گوش کودک را سوراخ کنند. در کشور ما، مرسوم است که این کار در سنین کودکی انجام شود. پیش از این وسایل مدرن امروزی وجود نداشت و با استفاده از نخ و سوزن، گوش دختربچه خانواده را سوراخ می‌کردند.
ادامه مطلب...

شنبه 91 تیر 17 , ساعت 6:54 صبح

آموزش دو مدل موی هالیوودی

داشتن ظاهری شیک و جذاب رویای هر خانمی می‌باشد به خصوص وقتی که ظاهر شما شبیه یک چهره سینمایی یا یک ستاره باشد.
داشتن ظاهری شیک و جذاب رویای هر خانمی می‌باشد به خصوص وقتی که این ظاهر شبیه یک چهره سینمایی یا یک ستاره باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم یکی از مدلهای مویی که بیشتر ستاره‌ها حتما یک بار آن را امتحان کرده اند و در عین حال مدل ساده و زیبایی است را به شما آموزش دهیم. این مدل مو بسیار ساده است و خود شما هم از پس آن بر می‌آیید و احتیاجی به آرایشگاه رفتن نخواهید داشت . ادامه آموزش دو مدل موی هالیوودی...

شنبه 91 تیر 17 , ساعت 6:49 صبح

چند مدل موی زیبا مخصوص دختر بچه ها(تصویری)!

برای دختر کوچولوهای خوشکل با موهایی کوتاه ، متوسط و بلند چند مدل مو در نظر گرفته ایم که در زیباتر کردن این گلهای زیبا به شما کمک می کند...
برای دختر کوچولوهای زیبا با موهایی چه کوتاه چه متوسط یا بلند چند مدل موی ساده ، در عین حال زیبا در نظر گرفته ایم که شما را در زیبا تر کردن این گلهای زندگی کمک خواهد کرد:

ادامه مطلب...

سه شنبه 91 تیر 13 , ساعت 6:51 صبح

هماهنگ کردن و فرم دادن لبها با آرایش

لبهای نامساوی را نیز میتوان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود. برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از روش زیر استفاده کرد...
1-هنگامی که لب پایین نازک است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب میکشیم و آن را با رژ لب پر میکنیم. همچنین کمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بملید تا آن را برجسته تر جلوه دهد.
2 - وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میکشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد.
 3 - هنگامی که لبهای پایین و بالا نازک هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد میکنیم و داخل خط را با رژ لب پر میکنیم که لبها پرتر به نظر آیند.
4 - برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر کننده استفاده کرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است.
5 - دهان و لبهای کوچک را میتوان با کشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد. ادامه هماهنگ کردن و فرم دادن لبها با آرایش...

سه شنبه 91 تیر 13 , ساعت 6:45 صبح

جادوی خیار برای پوست
 
گزافه‌گویی نیست اگر خیار را به عنوان یک عصای جادویی برای درمان انواع مشکلات پوستی معرفی کرد. پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت  می کند. حدود 90درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.
جادوی خیار برای پوست

خیار برای چشم
خیار به کاهش تورم دور چشم و نیز حلقه‌های تیره زیر چشم کمک می‌کند و در اکثر نقاط دنیا مردم از این نوع درمان به صورت وسیعی استفاده می کنند. شما می توانید از خیار به عنوان یک دستمال بسیار شگفت انگیز و طبیعی برای رفع ‌‌پف‌کردگی دور چشم‌ها و خستگی آنها همراه با آرامش کامل استفاده کنید.این دستمال های طبیعی پس از یک روز سخت کاری واقعا معجزه می‌کنند.
خیار برای پوست
ادامه مطلب...

سه شنبه 91 تیر 13 , ساعت 6:41 صبح

ناخن های نشکن داشته باشید

 ناخن زیبایی دست خانم هاست. زیبایی که نگهداری آن حداقل برای خانم های ایرانی با این حجم کار و هوای آلوده بسیار دشوار است.
برای همین خانم های بسیاری هستند که از شکنندگی ناخن های خود حتی آنها که خیلی کوتاه هستند در عذابند و البته گناه آن را هم می توان به گردن کمبود ویتامین و نبود کلسیم گذاشت، اما اگر شما دارای ناخن های خیلی حساس و شکننده هستید در هفته دو بار روی ناخن های خود «ید سفید» بمالید، ناخن های شما محکم و زیبا خواهند شد.

داشتن ناخن های زیبا همانند پوست سالم و صاف همواره یکی از مسائل مورد توجه خانم ها بوده است. مسئله ای که با رعایت موارد بسیار جزیی قابل حل خواهد بود ولی اغلب خانم ها ترجیح می دهند با پرداخت هزینه در سالن های آرایش به آن دست پیدا کنند. رسیدگی صحیح به ناخن مهمترین اصل در داشتن ناخن های صاف و صیقلی است. ناخن هایتان را هر چند روز یک بار بازرسی کنید تا اگر علامت غیرعادی و خاصی روی آن پدید آمد هرچه سریع تر آن را رفع کنید. همانطور که درد، علامت بروز بیماری خاص در بدن است از فرم خارج شدن و کم رنگ شدن ناخن ها نیز نشانه بیماری و عارضه ویژه ای است. بروز لکه های سفیدرنگ روی صفحه ناخن (ماتریکس) به علت کمبود مواد معدنی به ویژه روی بوده یا احتمالاً در اثر ضربه به وجود می آید. ناخنی که ماتریکس آن شیاردار باشد و یا خطوط سفید عمودی روی آن پدید آمده باشد خبر از روماتیسم یا بیماری کلیوی می دهد. وجود حفره روی ناخن علامت اگزما است. شکنندگی ناخن ها حکایت از کمبود کلسیم، آهن، ویتامین A، C و B6 دارد. کبود شدن ماتریکس ناخن اگر از کار زیاد با مواد شوینده و ضدعفونی کننده نباشد به دلیل بیماری های کلیوی اتفاق می افتد. داشتن ناخن سفید هم در برخی موارد به دلیل اختلالات کبدی است. گرچه موارد فوق همگی به دلیل بیماری های داخلی در بدن بروز می کند ولی در بسیاری موارد عدم مراقبت صحیح و بی احتیاطی حین کار موجب عفونت و شکاف و کج و معوج شدن سطح ناخن ها می شود. لذا ناخن هایتان را همیشه خشک و تمیز نگهدارید. بیش از یک بار در هفته از لاک پاک کن استفاده نکنید. استفاده زیاد از آستون باعث خشک شدن و شکننده شدن ناخن ها می شود. هنگام شست وشوی ظروف و مخصوصاً خانه تکانی از دستکش استفاده کنید. از ناخن هایتان به عنوان سمباده کار نکشید. خوردن میوه و سبزی در طول روز را فراموش نکنید. عادت جویدن ناخن را ترک کنید.


<      1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ